Sosyetik güzelden iddialı pozlar!

Sosyetik güzelden iddialı pozlar!

Uzun süredir Amerika’da yaşayan sosyetik güzel Süreyya Yalçın, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarda zayıflığı ile dikkat çekti.

2016 yılında iş insanı Ozan Baran ile evlendikten sonra yaşamını ABD’de sürdüren Süreyya Yalçın, şu sıralar Florida’daki hayatından sık sık kesitler yayınlıyor.

Sosyal medya sayfasından paylaştığı gönderilerle özel hayatını takipçilerinin beğenisine sunan Yalçın, bunlara bir yenisini daha ekledi.

Derin yırtmaçlı bir elbiseyle objektiflerin karşısına geçen Süreyya Yalçın’ın bu imajı binlerce beğeni aldı. Yalçın’ın yüzündeki değişiklik ise “photoshop mu yapıyor?” dedirtti.

Lüks bir malikanede yaşayan Süreyya Yalçın, eşiyle birlikte Miami sahillerinde kullanacakları bir sürat teknesi satın almıştı.

Sürat teknesine 300 bin dolar (2 milyon 500 bin TL) ödeyen Yalçın, şimdilerde yeni teknesinde Miami sahillerinde tur atıyor.

37 yaşındaki sosyetik güzel, geçtiğimiz aylarda mayolu fotoğraflarını paylaşmış ve verdiği kilolarla takipçilerinin dikkatini çekmişti.

Son dönemde verdiği kilolarla adından söz ettiren ünlü isim, geçtiğimiz günlerde ise bu pozunu Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı. Süreyya Yalçın, gönderisine, “Güneş parlıyor, hava güzel. Tüylü ayakkabılar, turuncu… Benim tarzım” notunu düşmüştü.

Benzer Haberler