Sedat Peker’den, Süleyman Soylu’ya: Yüce Divan’a gideceksin!

Sedat Peker’den, Süleyman Soylu’ya: Yüce Divan’a gideceksin!

Suç örgütü lideri olmakla aranan Sedat Peker, video serisinin 9’uncusunu yayımladı.

Saatin gece yarısını geçtiğini belirten Peker, ”Yollarda çoluk çocuk geldik. yeni bir yere geldik”

Peker, bana bu dünyada ajan diyenleri iğnenin deliğinden geçireceğim, Vatan sevgimden asla ödün vermem. Beni bu dünya da delirtecek iki şey vardı, ikisini de dediniz. Allah kaderini yazıyor.

“SÜSLÜ SÜLEYMAN YÜCE DİVAN’A GİDECEKSİN”

Soylu’nun sigorta şirketine değinen Peker,  ”Şirketin yüzde 5 bin 700 büyümüş. 57 kat büyümüş. Erdal baba araba getirdiğinde 20 sene önce, sigortalattığında Erdal baba diyordun. Şimdi Erdal baba lazım değil ki… Bütün holdingler sende. Yahu seni bugün Allah’a yemin olsun iğnenin deliğinden geçireceğim. Bugün senin son günün.

Yüce Divan’a gideceksin, yargılanacaksın. Seni bitireceğim. Madem ben suç örgütü lideriyim, yurt dışına çıkmadan önce odanda misafir ettiğin, dur oraya geleceğiz, Süleyman bekle beni.. Ben yurtdışına gitmeden önce odanda misavir ettiğini anlatacağım” ifadelerini kullandı.

“OĞLUMA ÇATAL FIRLATTIM”

Küçük oğluna kardeşlerini ağlattığı fırlattığı çatalın saplanmasından bahseden Peker, ”Ufak erkek oğlum Boğaçhan 10 yaşındaydı, şimdi 12 yaşında. Kardeşlerini ağlatmış. Sinirlendim o an elimde çatal vardı, onu fırlattım. Annesi Muğlalı kibar bir insan, bizim gibi vahşi değiller. Çatal tabii saplandı. Annesinin aklı yerinden gitti. Boğaçhan ‘Ben senin oğlun değil miyim?’ dedi. İlk kelimem ‘Bir daha onları ağlatırsan, seni öldürürüm’ dedim. Erkek çocuklarında baba olduğumu hissetmedim, kız çocuklarımda baba olduğumu hissettim” dedi.

Benzer Haberler