Sedat Peker’den gerici Akit’e: Kahpesiniz!

Sedat Peker’den gerici Akit’e: Kahpesiniz!

Organize suç örgütü lideri olmakla aranan Sedat Peker, kendisine ajan diyen yandaş Akit’in yalan haber yaptığını söyledi.

Sedat Peker, yayınladığı 9. videoda, kendisine ajan diyen Yeni Akit’i hedef aldı. 

Akit’in yalan haber yaptığını söyleyen Peker, şunları söyledi:

“Ajan he… Akit TV’nin Yazı İşleri Müdürü var Murat Alan. Kardeşim sen saldırıya uğradığında hastaneye ilk gelenlerden biri ben değil miydim. Silahımı sana verip ‘seni çocuğunun yanında dövdüler, bir baba çocuğunun yanında dayak yememeli. Bir daha gelirlerse hepsini vur, cezaevinde sana ben bakacağım’ demedim mi sana? Kardeşim biz göz göze baktık o kadar muhabbet ettik. Sen yazı işleri müdürü olduğun…

Bu olayı buraya ben mi getirdim? Suç örgütü. Göreceksiniz suç örgütünü. Hepinizi sokacağım, sen hariç Murat. Senin kalbinin temiz olduğunu biliyorum. Ama ‘Bu adam her şeyi yapar da ajanlık ne’ diyebilirdin. Bu nasıl bir ayıp, ne ajanı. Oğlum var ya beni öldürseniz de kurtulamayacaksınız. 

Bu haberi yapıyorsunuz. Elinizde bir tane kayıt var mı benim ajanlık yaptığıma dair. Şu kadar ajan koruyor diyorsunuz, sayısını saymışsınız. Namussuzluk niye yapıyorsunuz bir resim yayınlasanıza. Ulan kahpesiniz ya.”

Benzer Haberler