Netflix Türkiye’nin Haziran ayı programı belli oldu: Hangi dizi final yapıyor!

Netflix Türkiye’nin Haziran ayı programı belli oldu: Hangi dizi final yapıyor!

Dijital yayın platformu Netflix, Haziran 2021’de Türkiye’de içerik kütüphanesine ekleyeceği yeni yapımları paylaştı. İkinci Türk orijinal yapımı Atiye’nin final sezon yayın tarihi de belli oldu.

Dijital yayın platformu Netflix, Haziran 2021’de Türkiye’de içerik kütüphanesine ekleyeceği yeni yapımları paylaştı. İkinci Türk orijinal yapımı Atiye’nin final sezon yayın tarihi de belli oldu.

İzleyiciler 9 adet dizi, 3 adet de film olmak üzere toplam 12 yapımla karşılaşacaklar. Bunlar, platformun sevilen orijinal yapımlarının yeni sezonlarını da kapsıyor.

FEEL GOOD – 2.SEZON (4 HAZİRAN)

Stand-up komedyeni Mae Martin, hem ayık kalmanın zorluklarıyla uğraşıyor hem de kız arkadaşı George ile tutku dolu, karmaşık ve yeni bir ilişkide yol alıyor.

SWEET TOOTH -1. SEZON (4 HAZİRAN)

Kıyamet sonrası dünyada tehlikelerle dolu bir maceraya atılan yarı insan yarı geyik bir çocuk, huysuz koruyucusuyla birlikte yeni bir başlangıç yapmaya çalışır.

ATİYE -3. SEZON (17 HAZİRAN)

İstanbul’da bir ressam, çıktığı kişisel yolculukta Anadolu’daki arkeolojik bir alana dair evrensel sırları ve bu alanın kendi geçmişiyle ilişkisini ortaya çıkarır.

GEZEGENİMİZİN KRİTİK EŞİKLERİ (4 HAZİRAN)

David Attenborough ve bilim insanı Johan Rockström, Dünya’nın biyolojik çeşitliliğinin nasıl çöktüğünü ve bu krizin çok geç olmadan nasıl atlatılabileceğini anlatıyor.

HEADSPACE:İNTERAKTİF GEVŞEME REHBERİ (15 HAZİRAN)

Rahatlamaya, meditasyona veya derin bir uykuya mı ihtiyacınız var? Bu interaktif Headspace yapımıyla deneyiminizi ruh hâlinize veya düşüncelerinize göre kişiselleştirin.

LUPİN -2.KISIM (11 HAZİRAN) 

Arsen Lüpen’in maceralarından esinlenen kibar hırsız Assane Diop, varlıklı bir aile yüzünden haksızlığa uğrayan babasının intikamını almak için kolları sıvar.

ELİTE – 4.SEZON (18 HAZİRAN)

İşçi sınıfından gelen üç genç İspanya’daki seçkin bir özel okula kaydolunca, onlarla zengin öğrenciler arasında başlayan çatışma bir cinayete yol açar.

THİS İS POP -1. SEZON (22 HAZİRAN)

Pop müzik kültürünün tarihinde anlatılmamış hikayeleri inceleyecek 8 bölümlük bu belgesel dizide, sanatçılarla yapılan röportajlarla birlikte kültürün dönüm noktası niteliğinde olan önemli anlar vurgulanacak.

THE A LİST -2.SEZON (25 HAZİRAN)

Bu sürükleyici ve doğaüstü dizide, ücra bir adadaki yatılı kampa katılan bir grup genç kendilerini aşk, rekabet ve gizem dolu bir maceranın içinde buluyor.

TRAJİK ORMAN (9HAZİRAN)

Görücü usulü evlilikten kaçan bir kadın, Maya ormanının derinliklerine sığınır. Bu el değmemiş doğada insan ile doğaüstü varlıklar iç içe geçmektedir.

BİR EKSİK (18 HAZİRAN)

Bu samimi, eğlenceli ve duygu yüklü gerçek hikâyede dul bir adamı canlandıran Kevin Hart, dünyanın en zorlu işlerinden biri olan babalığı üstleniyor.

AMERİCA: THE MOTİON PİCTURE (30 HAZİRAN)

Amerikan Devrimi’ne alaycı bir bakış atan filmde motorlu testere sallayan George Washington, bira düşkünü kankası Sam Adams’la el ele verip Britanyalıları alt ediyor.

Benzer Haberler